Sháníte práci?

Aktuálně z naší firmy

Zařizujeme kancelář. Na míru!

Ať pracujete v kanceláři nebo doma, potřebujete své pracovní místo. Minimálně aspoň vlastní stůl a pohodlnou židli. Ne každý má to štěstí, že si může svou kancelář zařídit podle svého. Ale pokud tuhle možnost máte nebo pokud sami zařizujete kanceláře pro své zaměstnance, popřemýšlejte o nábytku na míru.

Zobrazit více »

Vánoční pečení a vaření nebylo nikdy snazší!

A tak zase po roce, máme tady Vánoce… Patříte k těm šťastným, kteří se na nejkrásnější svátky v roce těší a s klidem vše připravují už od září? Nebo je to pro vás spíš noční můra a děsí vás, jak zase budete nestíhat? Ať už tak či tak, máme pro vás inspiraci na přípravu vánočního pečení a svátečního jídla. Jmenuje se Falcon.

Zobrazit více »

Všude dobře, na chalupě nejlíp!

Češi byli ještě před pár lety známým národem chatařů a chalupářů. Co nám taky před rokem 89 zbývalo jiného? Odjet za hranice tak snadno jako dnes nešlo a potřeba „vypadnou z města“ na víkend pryč byla velká. I dnes, téměř třicet let po revoluci, u nás počet rekreačních chat roste. Češi se dokonce v jejich počtu na obyvatele řadí na druhé místo na světě, hned za Švédy. 

Zobrazit více »

Hola, hola, škola volá aneb Zařizujeme studentský pokoj

S prázdninami skončila i letní pohoda venku a vrací se čas trávený u domácích úkolů. A k tomu je potřeba mít slušně zařízenou pracovnu, studovnu, dětský pokoj… Ať už máte doma malého školáka nebo ostříleného studenta, pro každého školou povinného je potřeba vybavit pokoj kvalitním psacím stolem a ideálně ergonomickou židlí. Nábytek vyrobený přímo na míru je pak příjemným bonusem…

Zobrazit více »

S novým bytovým jádrem nová kuchyňská linka

kuchyněKoupili jste starý panelákový byt a plánujete ho zmodernizovat? Pak se nevyhnete rekonstrukci bytového jádra. Většina panelových domů ve velkém stavěných v dobách komunismu má sice prostorné byty, ale v drtivé většině i umakartové jádro. Nekvalitní materiály, u kterých často dochází ke vzniku plísní, špatná izolace zvuku i samotná životnost umakartu. To jsou hlavní důvody, proč se tato jádra nahrazují zděnou koupelnou.

Zobrazit více »

Dítě v dvojím provedení aneb Zařizujeme pokoj pro dvojčata

dvojcataDvojčata přináší dvojnásobnou radost, ale i dvojnásobnou starost. Své o tom ví každý rodič dvojčat (nebo dokonce vícerčat). Když trochu povyrostou, je potřeba myslet i na jejich zázemí, jejich dětský pokoj. Miminkům stačí dvě postýlky, přebalovací stůl a skříň. Předškoláci a školáci už mají nároky vyšší a pokoj musí nabídnout hrací prostor, ložnici a studovnu. Samozřejmě krát dvě…

Zobrazit více »

Ani lékař se neobejde bez nábytku!

ordinaceZařizujete si svou první ordinaci nebo uvažujete o renovaci té dosavadní? Inspirujte se v našem truhlářství Roháč & Fejta, poradíme vám a vypracujeme 3D návrhy, na kterých hned uvidíte, jak bude nová ordinace vypadat…

Zobrazit více »

Chytré úložné prostory v malém bytě i velkém domě

ulozne-prostoryKaždý byt či dům potřebuje úložné prostory pro sezonní věci, sportovní potřeby i oblečení a obuv. Máte malý byt? Nevadí, i v něm můžete vytvořit dostatek takového místa. Stačí jen využít možnosti nábytku na míru a nechat si navrhnout chytré řešení, kterým jsou například vestavěné skříně.

Zobrazit více »

Copyright Rohac-fejta.cz. Tento web spravuje Propagon. Produktová fotografie Brno