S novým bytovým jádrem nová kuchyňská linka

Koupili jste starý panelákový byt a plánujete ho zmodernizovat? Pak se nevyhnete rekonstrukci bytového jádra. Většina panelových domů ve velkém stavěných v dobách komunismu má sice prostorné byty, ale v drtivé většině i umakartové jádro. Nekvalitní materiály, u kterých často dochází ke vzniku plísní, špatná izolace zvuku i samotná životnost umakartu. To jsou hlavní důvody, proč se tato jádra nahrazují zděnou koupelnou.
Když už se do takové rozsáhlé rekonstrukce pustíte, vezměte to „pěkně od podlahy“ a dopřejte si i kuchyň vašich snů. Rekonstrukce bytů se vyplatí provádět naráz. Zvlášť když kuchyň sousedí s koupelnou….

Kuchyňskou linku si nikdo nepořizuje na krátký čas. Proto se vyplatí do ní investovat a nechat si ji vyrobit na míru přesně podle vlastních potřeb a prostorových možností. Důležité jsou i opravdu kvalitní materiály, které hravě zvládnou denní vaření, vodu, mastnotu, znečištění apod. Proto musí být použité materiály odolné a snadno udržovatelné. S tím vším vám poradíme a doporučíme to nejvhodnější.

Truhlářství Roháč & Fejta má s výrobou kuchyní a kuchyňský linek bohaté zkušenosti. Výhodou nábytku na míru mimo jiné je, že linka vám bude ladit i s ostatním nábytkem v kuchyni. A zvláště pak v paneláku, kde bývají kuchyně opravdu malé, přijde nábytek na míru vhod. Jídelní stůl i skříňky se vyrobí přesně dle požadovaných rozměrů a tak, aby byly praktické a zároveň i dobře vypadající.

Samozřejmostí jsou v dnešní době i vestavěné spotřebiče, s kterými při návrhu kuchyní na klíč počítáme. Provádíme montáž nejen námi dodaných, ale i spotřebičů, které už máte koupené.

Náš tip na sporák

Přes naše truhlářství si můžete objednat i legendární sporáky Falcon, které v sobě kombinují inovaci s tradicí a do nové kuchyně zapadnou jedna báseň. Vůbec první „falcoňák“ přišel na svět už v roce 1830 a za dlouhá léta svého života se zařadil mezi nejoblíbenější sporáky v Evropě. Vyznačují se dokonalým provedením, osvědčenými funkcemi, moderními doplňky a líbivým vzhledem. Není tedy divu, že je využívají přední šéfkuchaři po celém světě. V menší variantě ho můžete mít i vy, protože Falcon nezapomíná ani na domácnosti. Vybírat můžete sporáky tí. Nejednu hospodyňku jistě potěší i neotřelá barevná provedení, kromě tradiční černé a bílé je k mání i modrá, zelená, champagne či vínová barva. Informujte se v našem truhlářství.

Rangemaster Classic

Váháte-li, zda se vydat cestou „kuchyně na míru“, pak se k nám přijďte nezávazně poradit. Přesvědčíme vás, že v tom opravdu umíme chodit a uděláme i 3D návrh, který vám pomůže v lepší představě o hotové kuchyni.