Roháč & Fejta umí vybavit i hotel!

Zařizujete hotel, penzion či restauraci? Sháníte ten správný nábytek a vybavení, aby se u vás hosté cítili líp než doma? Napadlo vás třeba truhlářství a nábytek na míru přesně padnoucí do vašich prostor? Roháč & Fejta mají s výrobou nábytku bohaté zkušenosti a vyznají se i v oblasti hotelnictví a gastronomie. Nechte si poradit a vybavte si pokoje, recepci i hotelovou restauraci nábytkem přímo od truhláře.

Jak se neztratit v záplavě konkurence

Hotely a restaurace si v záplavě konkurence musí tvrdě prorazit svou cestu k úspěchu, který je nejen nejistý, ale často i vrtkavý. Co je „cool“ dnes, nemusí být „cool“ zítra, co se líbí vám, nemusí se líbit klientům, ne vždy je v jednoduchosti stoprocentní krása apod. Úspěšné a oblíbené podniky mívají něco, co ostatním chybí. Ať už se bavíme o vybavení nebo celkové atmosféře. Služby na vysoké úrovni, lidský přístup, pohodlné vybavení a neotřelý, něčím zajímavý interiér. A právě s tím posledním vám u Roháče & Fejty můžeme pomoct.

3D návrh pomůže

Určitě máte jasnou představu, jak by měl váš podnik (hotel/restaurace/kavárna) snů vypadat. Pak se u nás stavte a společně probereme možnosti. Součástí našich služeb jsou i 3D návrhy, které ukážou, jestli je zvolená cesta tou nejlepší volbou, nebo jestli by bylo vhodnější vydat se jiným směrem.

U nábytku na míru máte jednu velkou výhodu – jistotu, že padne přesně tam, kam padnout má. Můžete ovlivnit jeho podobu, vychytat i ten nejmenší detail a podílet se na jeho vzniku. Nejde jen o atypické půdní prostory, nábytek na míru se hodí kamkoli. Je kvalitní a každý kousek je originál. Co lepšího byste do svého podniku vybrali?

Poradíme, vyrobíme…

Pokud stále váháte, jak nejlépe vybavit hotel/penzion/restauraci, stavte se u nás. Rádi vám poradíme a společně vymyslíme, co by bylo právě pro vás nejlepší. Samozřejmě dle konkrétních možností a představ… Těšíme se na vaši návštěvu.