Chytré úložné prostory v malém bytě i velkém domě

Každý byt či dům potřebuje úložné prostory pro sezonní věci, sportovní potřeby i oblečení a obuv. Máte malý byt? Nevadí, i v něm můžete vytvořit dostatek takového místa. Stačí jen využít možnosti nábytku na míru a nechat si navrhnout chytré řešení, kterým jsou například vestavěné skříně.

Vestavěná skříň je praktická

Je jasné, že klasická skříň zabere hodně místa, což je škoda. Zvlášť v malých bytech. Úložné prostory je třeba řešit jinak. Řešením jsou vestavěné skříně, zhotovené přesně na míru vašeho pokoje či předsíně. Taková vestavěná skříň není jen kouskem nábytku, který budeme libovolně přemisťovat z místa na místo, z pokoje do pokoje. Vestavěná skříň je pevnou a velmi praktickou součástí domácnosti. A možná byste ani nevěřili, co všechno schová. Do šikovně řešených skříní uložíte vše od sportovních potřeb přes povlečení, oblečení a obuv až po vysavač nebo čistící přípravky. Při výběru vestavěných skříní je tedy důraz kladen především na kvalitní provedení a odolné materiály. Přece jen si ji nepořizujete na rok…
Hlavní výhodou skříní na míru je libovolné uspořádání polic a výběr posuvných či otevíracích dveří. Právě ty posuvné ušetří spoustu místa a skříň může i takříkajíc „splynout“ se stěnou. Skříň se klidně může stát dokonalým designovým zpestřením či dokonce dominantou místnosti. Anebo může harmonicky splynout s ostatním vybavením. Máte dlouhou a nevyužitou chodbu? Využijte ji. Záleží jen na vás a vašich možnostech.

Velký otevřený prostor

Máte doma prostorné pokoje? A napadlo vás je šikovně rozdělit? Řešením je předěl skříní s posuvnými dveřmi. Skříň nemusí stát nutně u stěny, umístěním do prostoru získáte zajímavý vzhled a praktické rozdělení místnosti. Názorným příkladem je velká kancelář pro několik zaměstnanců, kterým předělovací skříň vytvoří určité soukromí a zároveň umožní ukládání dokumentů, šanonů, kancelářských potřeb i osobních věcí. Podobně se to dá využít i v prostorném obývacím pokoji. Předělem získáte třeba útulnou pracovnu.

ulozne-prostory

Pořád tápete? Přijďte k nám!

Poradíme vám a navrhneme řešení úložných prostorů přesně do vašeho domu/bytu tak, abychom maximálně splnili i ty nejnáročnější požadavky. Nejen na úložný prostor, ale i na vzhled a použité materiály. A pokud už máte plně vybavenou místnost a rádi byste do ní doplnili ještě vestavěnou skříň, nebojte se, najdeme přesný odstín a sladíme ho se stávajícím nábytkem. Pro nás není takřka nic nemožné a naši zkušení pracovníci vám odborně poradí a pomohou vše dotáhnout do zdárného konce. Počítačový 3D návrh vám dá jasnou představu o tom, jak bude vestavěná skříň u vás doma vypadat. Přijďte a přesvědčte se sami, těšíme se na vás.