Vánoční pečení a vaření nebylo nikdy snazší!

A tak zase po roce, máme tady Vánoce… Patříte k těm šťastným, kteří se na nejkrásnější svátky v roce těší a s klidem vše připravují už od září? Nebo je to pro vás spíš noční můra a děsí vás, jak zase budete nestíhat? Ať už tak či tak, máme pro vás inspiraci na přípravu vánočního pečení a svátečního jídla. Jmenuje se Falcon.

Sporáky, které usnadní vaření i pečení

Legendární sporáky Falcon (kombinované nebo jen elektrické) v sobě kombinují inovaci s tradicí. Vůbec první „falcoňák“ přišel na svět už v roce 1830 a za dlouhá léta svého života se zařadil mezi nejoblíbenější sporáky v Evropě. Nadčasové skvosty ozdobí každou kuchyň a vaření, nejen o Vánocích, bude s jejich pomocí jedna báseň. Na první pohled zaujmou dokonalým provedením, svou nadčasovostí a velmi líbivým vzhledem. Na druhý pohled pak osvědčenými funkcemi a moderními a šikovnými doplňky. Vaří na nich špičkoví šéfkuchaři, ale v menší variantě můžete mít svého Falcona i v malé kuchyni, protože k mání jsou také sporáky pro domácnosti. V nabídce jsou dva typy – Toledo a Classic. Oba v různých barvách. Kromě tradiční černé a bílé se vyrábí i v modré, zelené, champagne či vínové.

Co takový Falcon umí?

Upéct, uvařit, usmažit, ugrilovat, rozmrazit… Falcon není jen sporák, není to jen trouba. Je to multifunkční kuchyňský skvost, který vaši kuchyň doslova ozdobí a ještě k tomu bude maximálně užitečný. Čím je tak zajímavý? Kromě opravdu podařeného vzhledu a kvalitních, luxusně vypadajících materiálů také svými zajímavými vychytávkami. Mezi ně patří například ergonomické regulátory, originální plotýnky, hořák s kroužky pro pánev wok, samostatný gril, funkce na pomalé vaření, příruční stojan, rozmrazovací funkce, jednotka na opékání, velká odkládací zásuvka či podložky do trouby na rychlé čištění. Co víc potřebujete pro přípravu vánočního hodování?

Zajímá vás víc? Stavte se u Roháče & Fejty, rádi vám Falcony představíme.