Zařizujeme kancelář. Na míru!

Ať pracujete v kanceláři nebo doma, potřebujete své pracovní místo. Minimálně aspoň vlastní stůl a pohodlnou židli. Ne každý má to štěstí, že si může svou kancelář zařídit podle svého. Ale pokud tuhle možnost máte nebo pokud sami zařizujete kanceláře pro své zaměstnance, popřemýšlejte o nábytku na míru.

V Truhlářství Roháč & Fejta se zabýváme výrobou nábytku od roku 1996 a naše zkušenosti a věrní zákazníci jsou zárukou kvalitně odvedené práce. Kancelářský nábytek patří k žádaným zakázkám, proto máme vlastní řadu tohoto sortimentu. Pod názvem RAF představujeme kancelářský nábytek, který se přizpůsobí potřebám pracujících. A je jedno, jestli jde o nábytek do malé kanceláře, členitého open space prostoru nebo do firemního sídla.

Pohodové prostředí, pohodoví zaměstnanci

Každý ví, že příjemné prostředí je základem spokojeného a tedy i efektivně pracujícího zaměstnance. Dostatek světla, příjemné barvy, kvalitní a prakticky řešený nábytek i pár osobních drobností, to je základ správné kanceláře. A je jedno, máte-li k dispozici velkou místnost nebo jen box v open spacu. Každé pracovní místo může být příjemné a pohodlné. U zaměstnanců to zvýší nejen produktivitu práce, ale celkově zlepší také vztahy na pracovišti. Proto by se zařizování kanceláří nemělo odbýt.
Kancelářský nábytek RAF se hodí do jakékoli kanceláře. Jeho nespornou výhodou je praktičnost: „Při vytváření designu RAF jsme pracovali s nejčastějšími kancelářskými pomůckami, jakou jsou například šanony, aby měly všechny regály optimální velikost a tvar,“ říká truhlář Pavel Roháč.

3D návrhy i montování v ceně

Máte-li za úkol zařídit kanceláře, recepci firmy či zasedací místnost, doporučujeme využít možnosti 3D návrhu. Společně se pobavíme, jaké jsou vaše představy a možnosti. Následně vytvoříme návrh, díky němuž dopředu uvidíte, jak by mohla kancelář vypadat v reálu. Samozřejmostí (nejen) kancelářského nábytku od Roháče & Fejty je dovoz, namontování a v případě potřeby i oprava. Přijďte se inspirovat a nechte si poradit od zkušených výrobců nábytku.