Zařizujeme ordinaci

Zařídit prakticky, účelně a pohodlně ordinaci nebo kancelář může být někdy nelehký úkol. Zvlášť v případě ordinací, které vyžadují specifické kousky nábytku. Pokud sami uvažujete o své vlastní ordinaci, pak pro vás máme tip. Říkají si Roháč & Fejta a zabývají se výrobou nábytku všeho druhu – vyrobí vám kuchyň na míru, ložnici snů, stylovou kancelář nebo právě účelnou ordinaci. Respektive nábytek do těchto prostor.

Nábytek na míru

Zařídit ordinaci může být náročný úkol. U Roháče & Fejty si s tím však hravě poradíme. Zařídit kancelář se oproti ordinaci může zdát jako hračka. A svým způsobem to tak je, protože u běžného kancelářského nábytku se nemusíte řídit přísnými nároky na hygienu. Jako je tomu u vybavení ordinací. A to je hlavní rozdíl mezi kancelářským a zdravotnickým nábytkem. Ale i ordinace může být vybavena hezky a působit přívětivě, moderně, komfortně.

Hlavním požadavkem na nábytek v ordinacích je snadná péče o povrchy. To znamená, že nábytek musí jít lehce umýt, vydezinfikovat a skříně by měly být zavěšeny nad zemí, což umožní snadnou péči o podlahu. Všechny použité materiály musí být odolné vůči nejrůznějším chemikáliím, hygienicky omyvatelné a samozřejmě by měly mít atest zdravotní nezávadnosti.
Do ordinací bezesporu patří uzamykatelné skříně, vitríny na medikamenty, dostatek úložných prostor, přehledné kartotéky, speciální laboratorní a lékařské židle, lehátka a zástěny.

I čekárna může být stylová

Spolu s ordinací je dobré vybavit rovnou i čekárnu. Nábytek ve stejném stylu působí dobře a celkové prostředí zdravotnického zařízení zpříjemní. Do čekárny je dobré volit pohodlné dvou a více sedačky či lavice, stolek na noviny a časopisy a doplňky, které ponuré čekárny zútulní. Barevná výmalba, květináče s rostlinami, obrázky na zdech, to vše pacientům zpříjemní čekání.
Nechte si nábytek do ordinace vyrobit u Roháče & Fejty, rádi poradíme a připravíme 3D vizualizaci, na které uvidíte svou představu dokonalé ordinace, čekárny, sesterny… Těšíme se na vás.