Vybavte si kancelář tím správným nábytkem

Kancelář sice není domov, ale pro spoustu z nás jako by byla. Čas v ní strávený je nezanedbatelný. Ne každý může ovlivnit, jak jeho kancelář vypadá a jaký nábytek ji zdobí. Ale pokud tu možnost máte, nechte se inspirovat třeba kancelářským nábytkem RAF.

Prostředí má vliv na produktivitu

Je všeobecně známo, že příjemné prostředí zvyšuje celkovou spokojenost a zlepšuje náladu. A u kanceláří to platí dvojnásob. Dostatek světla, příjemné barvy, kvalitní a prakticky řešený nábytek i pár osobních drobností, to je základ správné kanceláře. A je jedno, máte-li k dispozici velkou místnost nebo jen box v open spacu. Každé pracovní místo může být příjemné a pohodlné. U zaměstnanců to zvýší nejen produktivitu práce, ale celkově zlepší také vztahy na pracovišti. A to za to stojí, co říkáte?

Nábytek na míru? Jmenuje se RAF!

I kancelářský nábytek si můžete nechat vyrobit na míru přesně podle svých možností a přání. Truhlářství Roháč & Fejta zajistí kompletní řešení kanceláří, a to včetně 3D návrhů. Dopředu tak uvidíte, jak vaše představy budou vypadat v reálu.

Řada kancelářského nábytku RAF se hodí do malé, velké i členité kanceláře či open spaců. Její nespornou výhodou je praktičnost: „Při vytváření designu RAF jsme pracovali s nejčastějšími kancelářskými pomůckami, jakou jsou například šanony, aby měly všechny regály optimální velikost a tvar,“ říká truhlář Pavel Roháč. Se svým společníkem Michalem Fejtou využívá svých zkušeností, díky čemuž má jejich nábytek „hlavu a patu“. Je nejen kvalitní, ale také praktický.

Stoly i vestavěné skříně

Vyrobit na míru si můžete vše od polic a konferenčních stolků přes počítačové stoly až po vestavěné skříně. Výhodou nábytku na klíč je, že si můžete vymyslet takřka jakýkoli atypický kousek. Nemusíte dělat kompromisy, ale rovnou si nechat zhotovit kus nábytku, který dokonale padne na dané místo.

Samozřejmostí (nejen) kancelářského nábytku od Roháče & Fejty je dovoz, namontování a v případě potřeby i oprava. Přijďte se inspirovat a nechte si poradit od zkušených výrobců nábytku…