Víkendová kuchyň pod francouzským vlivem

KuchyněČeský národ je národem chatařů a chalupářů, to je známá věc. Pro spoustu z nás je víkendová chaloupka druhým domovem, a tak se vyplatí věnovat jejímu zvelebování svůj čas i peníze. My vám přinášíme inspiraci na kuchyň ve stylu francouzského venkova.

Taky byste chtěli vyčarovat ze své venkovské kuchyně nějakou opravdu nápaditou, pokud možno s příchutí levandulové Provence? Pak se nebojte kombinace starého rustikálního nábytku s tím novým. Nejpraktičtější je pořídit si moderní rustikální linku a doplnit ji stávajícími, staršími kousky nábytku třeba po prababičce. Proč? Protože i venkovská víkendová kuchyň musí splňovat určitá kritéria a být praktická. Skanzenová kuchyň by sice vypadala na chalupě dokonale, ale už by se vám v ní asi špatně vařilo. Vhodně umístěné spotřebiče dojem venkova nutně zkazit nemusí. Navíc i u nás si můžete vybrat zajímavé spotřebiče Falcon, které vypadají jako z dávných dob (někdo by možná použil slovo „retro“), ale zároveň jsou funkční a technologicky vyspělé. Přece jen jsme zvyklí vařit jinak než naši předkové a určité vymoženosti už jsou pro nás samozřejmostí. A to i na chalupě. Důležité jsou i doplňky, které dotáhnou vaši venkovskou kuchyň ve francouzském stylu k dokonalosti. Sušená levandule, obrázky z Francie, kameninová forma na beránka či bábovku, nádobí po babičce, polštářky sladěné s ubrusem a záclonami… Fantazii se meze nekladou, zvlášť jde-li o chalupu.

Pokud máte v hlavě přesný obrázek „nové“ kuchyně, pak neváhejte a přijďte se k nám poradit. S doplňky vám sice neporadíme, ale s nábytkem rozhodně ano. Vyrobíme vám rustikální i moderní linku, stůl, lavici či skříň přesně na míru. A rozhodně se nebojte zkombinovat nové se starým, naopak. Pokud stále váháte, jestli je váš nápad opravdu tak skvělý, pak vám zdarma nabízíme trojrozměrnou vizualizaci, díky níž si virtuálně prohlédnete svou budoucí víkendovou kuchyň, aniž byste hnuli stávajícím nábytkem. Přijďte k nám, budeme se těšit.


[nggallery id=1]