Vestavěné skříňě zpříjemní bydlení

Skříně s velkými úložnými prostory jsou vítány v každém bytě, domě či kanceláři. Pro většinu z nás jsou dokonce nezbytností. Ale každá taková skříň zabere výraznou část místnosti, což je škoda. Úložné prostory je třeba řešit jinak. Řešením jsou vestavěné skříně, zhotovené přesně na míru vašeho pokoje či předsíně. Pojďme se podívat, jaké výhody přináší vestavěné skříně.

Taková vestavěná skříň není jen kouskem nábytku, který budeme libovolně přemisťovat z místa na místo, z pokoje do pokoje. Vestavěná skříň je pevnou součástí domácnosti. Musí vydržet každodenní otvírání a zavírání a maximálně ulehčit naše všední činnosti. Do šikovně řešených skříní ukryjete všechno od sportovních potřeb přes oblečení a obuv až po vysavač nebo čistící přípravky.
Při výběru vestavěných skříní je tedy důraz kladen především na kvalitní provedení a odolné materiály.

Samé výhody

Hlavní výhodou skříní na míru je libovolné uspořádání polic a výběr posuvných či otevíracích dveří. Právě ty posuvné ušetří spoustu místa a skříň může i takříkajíc „splynout“ se stěnou. Záleží jen na vašich potřebách a požadavcích. Skříň se klidně může stát dokonalým designovým zpestřením či dokonce dominantou místnosti. Anebo může harmonicky splynout s ostatním vybavením. Záleží jen na vás a vašich možnostech.

Máte atypický pokoj, zkosený strop, nepraktický roh či výklenek? Myslíte si, že máte doma zdánlivě nevyužitelný prostor? Nevadí, každý kousek se dá beze zbytku využít a získat tak potřebný prostor pro uložení vašich věcí. Ve skříni bude vše chráněno proti prachu a přehledně uloženo přesně dle vašich představ.

Nejen skříň

Rádi byste rozdělili místnost v bytě či domě a udělali z ní dvě? Ideálním řešením je předěl skříní s posuvnými dveřmi. Skříň nemusí stát nutně u stěny, umístěním do prostoru získáte zajímavý vzhled a praktické rozdělení místnosti. Ideálním příkladem je velká kancelář pro několik zaměstnanců, kterým předělovací skříň vytvoří určité soukromí a zároveň umožní ukládání dokumentů, šanonů, kancelářských potřeb i osobních věcí, které v zaměstnání mají.

Nepřizpůsobujte se skříni, ona se přizpůsobí vám

Vestavěná skříň na míru se přizpůsobuje nám a našim potřebám, nikoli my jí, jako je tomu u skříní z obchodů s nábytkem. Navíc si můžete být jisti, že takovou skříň budete mít doma či v kanceláři jen vy.

Přijďte se k nám podívat, poradíme vám a doporučíme vestavěnou skříň přesně do vašeho domu či bytu tak, aby maximálně splnila i ty nejnáročnější požadavky nejen na úložný prostor, ale i na vzhled a použité materiály. A pokud už máte plně vybavenou místnost a rádi byste do ní doplnili ještě vestavěnou skříň, nebojte se, najdeme přesný odstín a sladíme ho se stávajícím nábytkem. Pro nás není takřka nic nemožné a naši zkušení pracovníci vám odborně poradí a pomohou vše dotáhnout do zdárného konce. Počítačový 3D návrh vám dá jasnou představu o tom, jak bude vestavěná skříň u vás doma vypadat. Přijďte a přesvědčte se sami, těším se na vás.

[nggallery id=14]