Vaříme a pečeme s Rangemaster Toledo!

Patří vaření k vašim oblíbeným domácím činnostem? Nebo je to spíš nutné zlo a jedna z těch méně oblíbených povinností? Ať tak či onak, určitě vám vaření a pečení zpříjemní šikovní pomocníci, kteří se navíc stanou i líbivou ozdobou vaší kuchyně. Řeč je o kvalitních a vysoce praktických sporácích z rodiny Falcon. Jmenují se Toledo. Ano, jako to španělské město nebo známé auto…

Sporáky Falcon patří ke světové špičce a k dostání jsou i u nás. Brněnská firma Roháč & Fejta nabízí jejich oficiální distribuci a přesvědčit se o jejich kvalitách můžete přímo u nich. Tak se stavte.

Kvalita, moderní technologie a nadčasovost

Sporáky z řady TOLEDO se vyznačují nadčasovým designem, který vás ani vaši kuchyň jen tak neomrzí. Kromě moderního vzhledu nabízí i dokonale propracované funkce, bytelnou smaltovanou varnou desku a výkonnou horkovzdušnou troubu. Na té se bude kuchtit jedna báseň! Sporáky TOLEDO jsou oblíbené i díky své napůl hladké, napůl rýhované plotně a do rukou padnoucím madlům a regulátorům. Nechybí samostatný gril nebo kruhový hořák na wok. Sporáky TOLEDO jsou k mání v několika barvách (nerezová ocel, šampaňská, stříbrná, pistolová šedá a lesklá černá) a ve čtyřech variantách (elektrický 90/110 a kombinovaný 90/110). Záleží už jen na vás, pro jak velký počet strávníků nejčastěji vaříte, pečete či grilujete, jaký typ trouby upřednostňujete (horkovzdušná, multifunkční, menší, větší), na čem vaříte raději (plyn, elektřina) apod. V jednom se ale všechny typy sporáků TOLEDO shodnou – mají dvě trouby, spoustu vychytávek, gril a opravdu povedený design.

Nová kuchyň? Žádný problém

Přijďte se o tom sami přesvědčit. U Roháče & Fejty vám rádi poradíme a doporučíme pro vás ten nejvhodnější typ. A pokud přemýšlíte o celkové rekonstrukci kuchyně, můžeme se postarat i o to. Pomocí 3D vizualizace vám ukážeme, jak by vaše vysněná kuchyň mohla vypadat. A do návrhu rovnou přidáme i sporák TOLEDO, abyste na vlastní oči viděli, jak skvěle zapadne. Těšíme se na vaši návštěvu.