Už jste slyšeli o jedinečném sporáku Falcon?

Ne? To je ale velká chyba! Sporáky Falcon jsou jedničkou mezi kuchyňskými pomocníky. Tyto legendární sporáky v sobě kombinují inovaci s tradicí. Vůbec první „falcoňák“ přišel na svět už v roce 1830 a za dlouhá léta svého života se stihl pořádně zdokonalit a zařadit mezi nejoblíbenější sporáky v Evropě. Nadčasové skvosty ozdobí každou kuchyň a vaření/pečení s jejich pomocí bude jedna báseň.

Vychytávky, které vás dostanou!

Falcon Classic vás na první pohled dostane svou tradiční elegancí, zkosenými dvířky, atraktivním barevným provedením a vysoce praktickým madlem na utěrky. Na druhý pohled se do něj zamilujete díky jeho prostorné troubě se samostatným grilem, výkonným wok hořákem a příručním stojanem.

K zajímavým vychytávkám určitě patří ergonomické regulátory, originální plotýnky, funkce na pomalé vaření, rozmrazovací funkce, jednotka na opékání, velká odkládací zásuvka či podložky do trouby na rychlé čištění. Kvalitní a luxusně vypadající materiály pak doladí celkový vzhled a vytvoří z obyčejné trouby opravdový šperk vaší kuchyně. Samozřejmě si můžete zvolit buď sporák kombinovaný, nebo jen elektrický.

Zajímá vás při výběru sporáku i barva? U Falconu Classic budete příjemně překvapeni. K mání jsou totiž opravdu vydařené barvy – královská modrá, závodní zelená, smetanová, brusinková, bílá a matná černá. K tomu mosazný efekt lemu nebo chromovaná lišta – jedním slovem nádhera!

Falcon byl první…

První výrobce, který se pustil do prodeje sporáku se dvěma troubami. Jedna klasická, druhá vysoká s ventilátorem. To ocení každý, kdo doma vaří a peče pro velkou skupinu přátel či rozvětvenou rodinu. Celkový objem činí 120 l!

Falcon Classic se skvěle hodí i na chaty a chalupy, třeba místo kachlových kamen. Svým vzhledem připomíná trouby našich prababiček a vrátí nás do dávných časů. Ovšem se všemi vymoženostmi dnešní doby. Vaření a pečení nebylo nikdy příjemnější…

Sporáky Falcon patří ke světové špičce a nyní se můžou krásně vyjímat i ve vaší kuchyni, protože Roháč & Fejta nabízí oficiální distribuci i v České republice. Informujte se u nás, rádi poradíme a sporáky osobně představíme. Budete unešení!