Uvařte si na dokonalém sporáku!

Ať už vaříte rádi, nebo ne, máme pro vás dobrou zprávu. Můžete si pořídit jedničku mezi kuchyňskými pomocníky. Legendární sporák Falcon vám totiž vaření i pečení zjednoduší a celkově zpříjemní…

Vůbec první sporák Falcon se objevil už v roce 1830 a za dlouhá léta existence prošel velkým zdokonalením. Dnes v sobě kombinuje inovaci s tradicí a řadí se mezi nejoblíbenější sporáky v Evropě. Jeho velkou výhodou je, že disponuje dvěma troubami. Klasickou a vysokou s ventilátorem. Falcon byl prvním výrobcem, který se do prodeje sporáků s dvěma troubami pustil. Nadčasový šperk ozdobí každou kuchyň a vaření i pečení bude s jeho pomocí jedna báseň.

Klasika i moderní vzhled

U sporáků Falcon vás na první pohled zaujme design a barevná provedení. Zvlášť u řady Classic, která se vyznačuje vzhledem z dob našich prababiček. Ovšem se všemi vymoženostmi dnešní doby. Hodí se na chalupy místo kachlových kamen i do rustikálně laděných kuchyní. Naopak řada Toledo je nadčasová a moderní. Vaření a pečení nebylo nikdy příjemnější…

Funkce

Zamilujete si praktická madla na utěrky, prostornou troubu se samostatným grilem, výkonný wok hořák, příruční stojan, ergonomické regulátory, originální plotýnky, funkci na pomalé vaření, rozmrazovací funkci, jednotku na opékání, velkou odkládací zásuvku nebo podložky do trouby na rychlé čištění.

Pro výrobu sporáků Falcon se používají kvalitní a luxusně vypadající materiály, které doladí celkový vzhled a z obyčejné trouby vytvoří opravdový šperk vaší kuchyně. Pořídit si můžete kombinovaný nebo jen elektrický.

Staňte se věhlasným šéfkuchařem a dopřejte si sporák, který patří ke světové špičce a vaří na něm ty největší kuchařské hvězdy. Můžete ho koupit už i v České republice, protože Roháč & Fejta nabízí oficiální distribuci. Informujte se u nás, rádi poradíme a sporáky osobně představíme. Budete mile překvapeni, co všechno takový sporák umí!