Šatna na míru už není žádný nesplnitelný luxus

Toužíte po dokonalé šatně, kam byste uložili všechny své svršky, sezonní a sportovní oděv, krabice s botami i kabelky a cestovní tašky? Chtěli byste šatnu, jakou mají hrdinové amerických filmů? I vy takovou můžete mít. Stačí svou představu předložit u Roháče & Fejty Brno a my už se postaráme o její zhmotnění.

Ani menší byt není překážkou

Mít v dnešní době šatnu nebo pořádnou a prostornou šatní skříň není luxus nebo rozmar, ale spíše nezbytnost. Kolik z nás má doma sezonní a sportovní oblečení, které zabírá celé klasické skříně? Všechny ty bundy, kabáty, lyžařské kalhoty… Oblečení na různé příležitosti, šaty, každodenní oděv? Dnešní doba si to zkrátka žádá a dle toho je potřeba přizpůsobit i úložné prostory. Proto čím dál více lidí volí šatny na míru a přizpůsobuje je prostorovým možnostem svého obydlí. Samozřejmě velké prostory jsou pro šatnu lepší než ty malé. Ale i v malém bytě můžete například z nevyužitého rohu vyčarovat šatnu. Stačí se jen obrátit na odborníky, kteří vám poradí a předloží vhodné řešení.

Police a šuplíky pro přehlednost

V malé i velké šatně jsou důležité police a šuplíky, samozřejmě chytře a šikovně umístěné. Pokud se v šatně nevyznáte, ztrácí to význam. Police je pak dobré doplnit závěsem, který nejenže dobře vypadá, ale zabrání i zbytečnému prachu na oblečení.

V šatně se bude líbit i botám

Nejen ženy, ale i muži mají velkou sbírku bot, které je potřeba někam schovat. Zvlášť je-li řeč o příležitostné či sezonní obuvi. Šikovným řešení je například výsuvná police. Dokonce si dnes lze pořídit i speciální topné žebříky na vlhké boty. V drátěných policích si pak můžete všechny své boty pěkně poskládat a mít v nich dokonalý přehled.

Důmyslné doplňky

Při vymýšlení šatny snů myslete i na dostatečné osvětlení. A to nejen proto, abyste rychle našli to, co zrovna hledáte. Vhodná světla vám (zvlášť ženám) například ulehčí výběr barevných kombinací.

Máte-li v šatně dostatek prostoru, použijte místo policového systému skříně se zrcadlovými posuvnými dveřmi. Vypadá to dobře a je to opravdu praktické. Právě posuvné dveře jsou současným interiérovým trendem a lze je sjednotit s ostatními prvky v místnosti.

Samozřejmostí malých i velkých šaten a šatních skříní jsou nejrůznější doplňky usnadňující třídění menších kousků ošacení, šperků, hodinek, pokrývek hlavy, rukavic, kabelek apod. Nejčastěji se volí různé drátěné police a košíky či šuplíky. Dobré je mít i věšáky na kravaty či šátky.

Šatna je individuální záležitostí, každý potřebuje něco jiného, každý má jinou představu. Hodně záleží i na prostoru, který máte k dispozici. Přijďte se proto osobně poradit a my už vymyslíme pro vás to nejlepší řešení. K dispozici máme i 3D návrhy, které pomohou představit si, jak by vaše vysněná šatna v reálu vypadala.

Roháč & Fejta se těší na vaši návštěvu.

Packová - vestavná skříň - var I - 4