Pečeme cukroví se sporákem Falcon

Vánoce sice patří k nejkrásnějším a největším svátkům v roce, ale je s nimi spojen i abnormální stres, shon a spousta práce navíc. Pokud i vy patříte k těm, kteří si vánoční svátky nedokážou představit bez doma pečeného cukroví, voňavé kachny, smaženého kapra a dalších typicky vánočních pokrmů, pak zbystřete. Přinášíme tip na skvělého pomocníka nejen pro vánoční vaření a pečení… 

Falcon letí!

Už jste to jméno někde zaslechli? Jedná se o název legendárních sporáků, které v sobě kombinují novodobé technologie a starou dobrou klasiku, tradici, chcete-li. První sporák Falcon spatřil světlo světa už v roce 1830 a za dlouhá léta svého života se zařadil mezi nejoblíbenější sporáky v Evropě. Nadčasové skvosty ozdobí každou kuchyň a vaření s jejich pomocí bude jedna báseň, a to nejen o Vánocích.

Sporáky Falcon (kombinované nebo jen elektrické) na první pohled zaujmou dokonalým provedením, svou nadčasovostí a velmi líbivým vzhledem. Na druhý pohled pak osvědčenými funkcemi a moderními a šikovnými doplňky. Vaří na nich špičkoví šéfkuchaři, ale v menší variantě můžete mít svého Falcona i v malé kuchyni, protože k mání jsou také sporáky pro domácnosti a jejich soukromé kuchyně. V nabídce jsou dva typy – Toledo a Classic. Oba v různých barvách. Kromě tradiční černé a bílé se vyrábí i v modré, zelené, champagne či vínové.

Co takový Falcon umí?

Upéct, uvařit, usmažit, ugrilovat, rozmrazit… Falcon není jen sporák, není to jen trouba. Je to multifunkční kuchyňský skvost, který vaši kuchyň doslova ozdobí a ještě k tomu bude maximálně užitečný. Čím je tak zajímavý? Kromě opravdu podařeného vzhledu a kvalitních, luxusně vypadajících materiálů také svými zajímavými vychytávkami. Mezi ně patří například ergonomické regulátory, originální plotýnky, hořák s kroužky pro pánev wok, samostatný gril, funkce na pomalé vaření, příruční stojan, rozmrazovací funkce, jednotka na opékání, velká odkládací zásuvka či podložky do trouby na rychlé čištění.

Jste zvědaví, o čem že je to tady řeč? Přijďte se k nám informovat, rádi vám tyhle legendy mezi sporáky představíme a vybereme pro vás ten nejvhodnější.