Nábytek na míru v Brně

Chystáte se vzít zařizování nového bytu či domu pěkně z gruntu? Stěhujete se do podkrovního či jinak atypického bytu? Toužíte po originalitě a osobitém bydlení ušitém vám na míru? Máte plné zuby bytů, které jsou vybaveny jeden jako druhý a vy si v nich připadáte jako v megamarketu s nábytkem? Pokud odpovídáte ano, pak možná nastala ta pravá chvíle začít přemýšlet o nábytku na míru…

Stolařství a truhlářství Roháč & Fejta se věnuje zakázkové výrobě nábytku již od roku 1996 a za ty roky má na svém kontě celou řadu výrobků, které dokonale odpovídaly představám zákazníků a zároveň splňovaly i ty nejnáročnější podmínky kvalitně odvedené práce. Rozhodnete-li se pro nábytek na míru, v Roháči & Fejtovi se vás ujmou zkušení pracovníci, kteří vám nejen poradí, ale také pomohou s rozmístěním jednotlivých kousků za pomocí 3D návrhu. Uvidíte tak své představy v reálném světle.

Výhody mluví za vše

Nespornou a vůbec největší výhodou nábytku na míru je předem vyhotovený grafický návrh, který vám pomůže představit si, jak bude váš vysněný nábytek pasovat na konkrétní místo u vás doma. S tím souvisí také možnost ovlivnit výslednou podobu nábytku a ještě před realizací odstranit jakékoli nedostatky.

I nevýhody se najdou

Všechno má svá pro a proti a nábytek na míru není výjimkou. Rozhodnete-li se vybavit si domov nábytkem vytvořeným přesně dle vašich představ, připravte se na to, že cena bude o trochu vyšší než  při sériové výrobě. Na druhou stranu si můžete být jisti, že kvalitně zpracovaný nábytek bude mít podstatně delší životnost a váš domov nebude vypadat jako každý druhý v katalogu o bydlení. Také zapomeňte na to, že zajedete do truhlářství a druhý den se tam vrátíte pro hotovou skříň. Kvalitní práce zabere nějaký čas, ale výsledek pak rozhodně stojí za to…

Tak co vy na to? Stále váháte, jestli se pustit do realizace jedinečného bydlení přesně dle vašich přání a možností? Přijďte se k nám podívat, Roháč & Fejta vám rádi ukážou své pracoviště a poradí, jak správně „ušít“ nábytek na míru.