Kuchyně na míru? S námi žádný problém

Máte v bytě či domě atypické prostory a potřebujete do nich šikovně zasadit praktickou a dobře vypadající kuchyň? Trávíte na chalupě každý víkend a rádi byste si tam vytvořili plnohodnotnou kuchyň, aniž byste narušili „chalupářský“ styl? Máte plnou hlavu nápadů a jasnou představu o tom, jak by měla vaše vysněná kuchyň vypadat?

Pak jste na správné adrese. Zakázkové stolařství a truhlářství Roháč & Fejta vám vyrobí kuchyň přímo na míru. Naše letité zkušenosti vám zaručí více než uspokojující výsledek a z kuchyně se stane vaše nejoblíbenější místo v bytě či domě. Zakázkové výrobě nábytku se věnujeme od roku 1996 a za tu dobu jsme vytvořili celou řadu kuchyní, které dokonale odpovídaly představám klientů a zároveň splňovaly podmínky kvalitně provedené práce.

Rozhodnete-li se pro kuchyň na míru, pak vám odborně poradíme a osobně s vámi probereme možnosti a vámi navrhované řešení. Abychom nezůstali jen v teoretické rovině, společně si projdeme i „místo činu“. Poté vám ZDARMA připravíme 3D vizualizaci, abyste si byli stoprocentně jistí, že finální výsledek bude odpovídat vašim představám.

Výhodou kuchyní na míru je nejen to, že vaše místo pro přípravu jídel bude originální a vzhledově atraktivní, ale hlavně to, že využijete každý milimetr, a to maximálně prakticky. Spotřebiče, dřez s odkapávačem, pracovní plocha, skříňky – vše si sestavíte přesně dle svých potřeb a možností. Navíc s odbornou radou „profíků“ s bohatými zkušenostmi. Nutno podotknout, že výměna kuchyně se neprovádí každý rok, ale třeba jednou za 15, 20 let, proto její rekonstrukce vyžaduje pečlivou přípravu. S tím souvisí i vybrané materiály. Čím lepší materiál, tím delší životnost, to je všeobecně známý fakt. U kuchyní, kde se vaří denně, to platí dvojnásob. Při každém vaření se musí počítat s vodou, mastnotou apod. Proto musí být použité materiály odolné a snadno udržovatelné. S tím vším vám poradíme a doporučíme to nejvhodnější. Další výhodou je samozřejmě vzhled, který přizpůsobíte svým představám. Když se například rozhodnete pro novou kuchyň na chalupu, kterou máte zařízenou v rustikálním stylu, necháte si vyrobit v úplně stejném duchu i kuchyň.

Kromě kuchyně na míru se vám postaráme i o kvalitní a netradičně vypadající sporáky Falcon. Váháte-li, zda se vydat cestou „kuchyně na míru“, pak se k nám přijďte nezávazně poradit. Přesvědčíme vás, že v tom opravdu umíme chodit…

[nggallery id=3]