Jak se rodí zakázka aneb Od návrhu k realizaci

Zvažujete, že s jarem osvěžíte své bydlení či kancelář? Rádi byste novou skříň pro nové letní kousky ve vašem šatníku? Ať už přemýšlíte o novém obýváku nebo jen o novém kousku nábytku, pak se nebojte využít právě našich služeb. Budeme se vám naplno věnovat od začátku až do konce. Společně vše naplánujeme, navrhneme přesně podle vašich představ, stanovíme si konkrétní termín a nakonec uvedeme „papírový“ návrh k životu.

1. PLÁNOVÁNÍ

Plánování je důležitým přípravným bodem. V této fázi si společně probereme možnosti, které by nejlépe odpovídaly vašim představám. Prohlédneme si prostory, kterých by se změna měla týkat, ukážeme vám vzorníky a představíme veškeré technické možnosti. Samozřejmostí je sestavení rozpočtu, abyste si udělali konkrétní představu o nákladech na provedení.

2. NÁVRH

Po společném obeznámení se s vašimi představami a možnostmi vám zcela ZDARMA zpracujeme 3D vizualizaci, díky které získáte jasný, trojrozměrný náhled na reálnou podobu nového interiéru. Naše 3D návrhy jsou dokonale realistické, pečlivě zpracované, ale zároveň rychlé, hotové i variabilní. Průběžně s vámi vše zkonzultujeme – naším cílem je hlavně vaše maximální spokojenost s námi provedenými úpravami. Líbit se to musí především vám, nakonec „vaše přání je nám rozkazem“. Jsme ale také připraveni odborně vám poradit a nabídnout pro vás nejvhodnější řešení, budete-li mít zájem. V neposlední řadě se s vámi rádi podělíme o praktické nápady, jak co nejvíce ušetřit.

[nggallery id=2]

A jen tak pro zajímavost k historii architektonických vizualizací. Ty vůbec první byly v České republice k mání už v roce 1994. Samozřejmě nešlo o tak propracovaný systém, jaký máme k dispozici dnes, a rozhodně nebyl tak snadno dostupný. Výhoda dnešní pokrokové doby – sestavíte si nový pokoj, kuchyň nebo vybavíte byt dřív, než nakoupíte veškerý nábytek a zařízení. Předem uvidíte, zda se vám nápad převedený do reality bude opravdu líbit.

3. STANOVENÍ TERMÍNŮ

Čas jsou peníze, toho jsme si vědomi. Ale ne vše jde udělat okamžitě, důležitá je pro nás kvalita, dobře odvedená práce a samozřejmě spokojenost z vaší strany. Proto pro váš klid i jasnou představu zaneseme veškeré společné konzultace do smlouvy, a to s pevně danými termíny, použitými materiály a dalšími předem dohodnutými náležitostmi.

4. SAMOTNÉ PRÁCE

Poslední fází je pak zhmotnění vašich představ a převedení 3D návrhů do skutečné podoby. Cesta od „náčrtů“ po hotové dílo trvá průměrně čtyři až šest týdnů. Přímo v místě úprav vše nachystáme, přivezeme potřebné materiály a vybavení, namontujeme vše na své místo, nainstalujeme podlahy i schodiště. Vy budete jen dohlížet, zda vše probíhá tak, jak jste si představovali.

Neváhejte a vyzkoušejte naše profesionální služby, určitě nebudete litovat. Těšíme se na vaši návštěvu u Roháč & Fejta.