Designový návrat do minulosti? Se sporákem Falcon je to jedna báseň!

clasik-90S úsměvem a slzou v oku vzpomínáte na kuchyně rodičů a prarodičů? Tíhnete k retro stylu, ale zároveň preferujete moderní funkčnost? Obdivujete zařízení připomínající staré dobré časy? Pak zbystřete, protože u Roháče & Fejty nabízejí netradiční sporáky Falcon, které jako by z oka vypadly kamnům našich babiček. Skvěle zapadnou na chalupu, ale i do kuchyně zařízené ve venkovském, rustikálním či retro stylu.

Retro?

Kuchyně ve stylu 50. – 60. let se vyznačují výraznými barvami, geometrickými vzory, syntetickými materiály, plastovými židlemi s měkkými sedáky nebo klasickým kredencem se skleněnou vitrínkou. Na trhu dnes seženete snad všechno a výjimkou nejsou ani stylové, technologicky vyspělé spotřebiče, které se však vzhledem vrací o pěkných pár desítek let zpátky. Jedním takovým je i sporák značky Falcon, který je vyráběn hned v několika barevných variantách. Takže do výrazně barevné retro kuchyně jako dělaný! Do kulata zaoblené ledničky v nejrůznějších barvách ladící s retro sporákem Falcon a digestoří budou základem kuchyně, v níž se vrátíte v čase. Stylovým doplňkem se pak stane retro topinkovač a varná konvice, které se dnes dají sehnat v nejrůznějších barvách a provedeních a vy tak můžete celé vybavení sladit do jedné barvy. Dopřejte své kuchyni neotřelý styl!

Rangemaster Classic

Sporák Falcon aneb Stará dobrá klasika

Máte rádi venkovskou romantiku? Líbí se vám jednoduchost v chalupářském stylu, ale přesto preferuje vaše vaření moderní sporák oproti kachlovým kamnům? Pak pro vás máme skutečný skvost, který ozdobí kuchyň v chalupě na samotě u lesa i v novém domě uprostřed velkoměsta. Jeho jméno je „Classic 110 – kombinovaný“ a patří do rodiny Falcon sporáků. Vyznačuje se tradičním a elegantním designem, který je skloubený s technologickými vymoženostmi dnešní doby. Takže nechybí například samostatný gril, programovatelná trouba nebo vysokoenergetický hořák a kolébka pro wok. Nejedna kuchařka a nejeden kuchař pak ocení praktičnost a prostornost a výsledkem budou pokrmy přinášející opravdový gurmánský zážitek, to si teda pište!

K dalším užitečným funkcím klasického sporáku Falcon patří podpěry pánve z matné litiny, praktická mřížka, podložky do trouby pro rychlé čištění, funkce pomalého vaření, úložná zásuvka, jednotka na opékání a samozřejmě i možnost rozmrazování. Máte velkou rodinu? Nebo často vaříte pro velkou partu přátel? Pak určitě využijete dvě trouby, jednu klasickou a jednu horkovzdušnou, s celkovým objemem 134 litrů. Zajímavou vychytávkou, na kterou si okamžitě zvyknete, jsou nelepivé, napůl hladké, napůl žebrované plotny a inovativní příruční stojan pro kuchařku.

Tak co? Taky vás nadchl tento úžasný pomocník a klenot kuchyňského interiéru? Pokud ano, navštivte nás u Roháče & Fejty a my vás s tímto krasavcem s radostí seznámíme.

Více informací o sporácích značek Falcon a Rangemaster