Dejte sbohem fádní a nepraktické panelákové kuchyni!

Bydlíte v paneláku a už vás nebaví typická kuchyň, která je v každém bytě stejná? Nepraktická, neprostorná, nehezká? Udělejte sobě i celé rodině radost a vyměňte ji! Nejlepší řešením je nechat si vyrobit kuchyň přímo na míru vašim prostorám, přáním i finančním možnostem. I kuchyň v panelákovém bytě může mít šmrnc.

S Roháčem & Fejtou za kuchyní snů

Zakázkové stolařství a truhlářství Roháč & Fejta vám vyrobí kuchyň přímo na míru i do malého panelákového bytu. Naše letité zkušenosti vám zaručí více než uspokojující výsledek a z kuchyně se stane vaše nejoblíbenější místo v bytě. Zakázkové výrobě nábytku se věnujeme od roku 1996 a za tu dobu jsme vytvořili celou řadu kuchyní, které dokonale odpovídaly představám klientů a zároveň splňovaly podmínky kvalitně provedené práce.

Rozhodnete-li se pro kuchyň na míru, pak vám odborně poradíme a osobně s vámi probereme možnosti a vámi navrhované řešení. Abychom nezůstali jen v teoretické rovině, společně si projdeme i „místo činu“. Poté vám ZDARMA připravíme 3D vizualizaci, abyste si byli stoprocentně jistí, že finální výsledek bude odpovídat vašim představám.

Boj s prostorem

Největším problémem panelákových kuchyní bývá málo místa a špatné řešení úložných prostor i spotřebičů. Ale i s malým prostorem se dá čarovat. Vhodně umístěné skříňky a jiné úložné prostory, šikovné vestavěné spotřebiče a správně využité rohy, to je základ. Výhodou kuchyní na míru je, že si vše rozmístíte sami podle svých potřeb a přání. Vytvoříte si tak dokonalé místo, v němž se bude vařit jedna báseň. Řada kuchyní má místo i pro menší jídelní stůl, který můžete využít třeba pro vytoužený kuchyňský ostrůvek (v paneláku neobvyklé, ale rozhodně ne nemožné). Anebo nechat pro stůl, který bude dokonale ladit s kuchyňskou linkou.

Kvalita je důležitá

Výměnu kuchyně neprovádíte každý rok, ale třeba jednou za 15, 20 let, proto její rekonstrukce vyžaduje pečlivou přípravu. S tím souvisejí i vybrané materiály. Čím lepší materiál, tím delší životnost, to je všeobecně známý fakt. U kuchyní, kde se vaří denně, to platí dvojnásob. Při každém vaření se musí počítat s vodou, mastnotou, znečištěním apod. Proto musí být použité materiály odolné a snadno udržovatelné. S tím vším vám poradíme a doporučíme to nejvhodnější.

Originalita

Další výhodou kuchyní na míru je samozřejmě vzhled, který přizpůsobíte svým představám. Můžete mít v paneláku kuchyň moderní a jednoduchou nebo klidně rustikální, v romantickém venkovském stylu nebo barevném retro. Fantazii se meze nekladou… Kromě kuchyně na míru se vám navíc postaráme i o kvalitní a netradičně vypadající sporáky Falcon. Jsou mezi nimi i opravdové skvosty hodící se právě do retro či venkovského stylu kuchyní.

Váháte-li, zda se vydat cestou „kuchyně na míru“, pak se k nám přijďte nezávazně poradit. Přesvědčíme vás, že v tom opravdu umíme chodit…