Šatny a vestavěné skříně

Dostatek místa na cokoliv

Ať už vyznáváte moderní trend vzdušných a jednoduše řešených místností, nebo se cítíte lépe mezi starožitným nábytkem, nepochybně oceníte více prostoru. Ideálním řešením ať už pro Váš byt nebo kancelář jsou vestavěné skříně. V současné době jsou uznávaným a zejména účelným standardem. Zaberou podstatně méně místa než samostatně stojící běžné skříně.

Pokud se navíc obrátíte na profesionály, můžete získat na míru střižený kus nábytku s policemi, zásuvkami i věšáky dokonale uzpůsobenými Vašim potřebám.

Instalace vestavěných skříní není žádný problém. O nic se nemusíte starat. Veškeré práce zařídíme my. Po odborné konzultaci, která je ZDARMA stejně jako vizuální návrh, budete moci už jen přemýšlet, jak zužitkujete nově ušetřené prostory.

Dokonale účelné místo uděláme i z Vaší šatny nebo komory. Nevejdou se Vám do polic zimní boty? Už si ani nevzpomínáte, kam byste měli sáhnout pro šroubováky? Nechte starosti plavat. S naším návrhem a řešením bude i návštěva těchto zákoutí domácnosti radostí.

Paleta našeho sortimentu je široká a téměř neomezeně ji můžeme přizpůsobovat Vaší fantazii. Nábytek sami vyrábíme, takže stačí jen říct, jaké skříně a skříňky, vestavěné skříně, noční stolky, postele, kosmetické stolky či další doplňky byste si přáli.

Postaráme se o to, aby se Vaše představy staly skutečností.

Naše realizace